Lokasyon : Ostim OSB 1233 Cad. No:103 Y.Mahalle / Ankara
Bizi Arayın : +90 312 394 45 35

Seo Uzmanı

Otomatik Kapı Ankara

Seksiyonel Kapı Ankara

Otomatik Kapı Fiyatları

otomatik panjur

Gizli (Detay) Panjur Sistemleri

gizli detay panjur

Detay panjur sistemleri genellikle yeni inşaatı yapılan yapılarda kullanılmaktadır. duvar da iç kısma monte edildiği için mevcut yapılarda, bu tip panjurların montajı tadilat gerektirdiği için sıklıkla kullanılmaz.

Detay panjurlar genellikle, gizli kutulu, gömülü, ankastre panjur olarak da adlandırılmaktadır. Gizli kutulu panjur bina cephesinde tamamen gizlenir, açılım tamamlandığında da hemen hemen hiç gözükmez.

Detay - Gizli Kutulu Panjur Avantajları

Öncelikle ulaşılmaz bir kutuya sahip oldukları için hırsızlığa karşı oldukça etkili bir sistemdir. Sistemde kullanılan profiller ve kılavuz raylar alüminyumdan üretildiği için oldukça uzun ömürlüdür. Detay panjurların başlıca avantajları;

  • Bina cephesinde gizli kalır, ekstra estetik katar.
  • Alüminyum profiller yapıya uygun renkler ile boyanabilmektedir.
  • Profiller içerisinde bulunan yalıtım dolgusu sayesinde, ses ve ısı izolasyonu sağlar.
  • Toz ve yağmur gibi dış etkenlerden mekan içi koruma sağlar.
  • Yapınıza uygun renk seçenekleri ile artı estetik sağlar.
  • Tüm standart ev güvenlik sistemlerine uyumludur.

Detay (Gizli Kutulu) Panjur Nasıl Çalışır / Montajı?

Bu tip panjurlarda panellerin içine girdiği kutu cepheye gizlenmektedir. Otomatik tiplerde "tüp motor" kullanılmaktadır. Bu motor sayesinde panel sarımı gerçekleşir. Panjur kapandıktan sonra dışardan açılmayacak şekilde kilitlenir. Bu güvenlik sistemi tüm tiplerinde geçerlidir. Detay panjur sistemleri yapılarınıza artı güvenlik sağlar.

Detay (Gizli Kutulu) Panjur Fiyatları 2023

Firmamıza ulaştıktan sonra ürünlerimizi ister demonte, isterseniz montajlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz ücretsiz keşif veya verdiğiniz ölçüler sonrasında, en iyi sistemi en uygun fiyatlarda sizlere sunmaktadır.

Detay (Gizli Kutulu) Panjur Fiyatları 6.000 TL'den Başlayan Fiyatlara sahiptir.

Parkur Otomasyon
dıştan takma panjur fiyatları

Otomatik Panjur Uygulamalarımız

Otomatik Panjur ile ilgili Sorunuz mu Var?

Otomatik yada manuel panjur fiyatları, öncelikle ölçülere, malzemeye ve eklenecek özelliklere göre değişiklik göstermektedir. 2023 Panjur Fiyatları; 200x200 ölçülere göre 4.000 TL'den başlamaktadır. Sitemizde belirtilen fiyatları KDV 18 dahil değildir.

Kışın en büyük ısı yalıtımını bozan etkenlerden biri pencerelerdir. Yalıtım sağlamak için kalın perde gibi birçok yöntem denenmektedir. Ama panjur sistemi uygulanan bir pencere yüksek derece ısı yalıtımı sağlanmaktadır. Otomatik panjurların profilleri, içi dolgulu poliüretan malzemeden üretilmiştir. Dolayısıyla Panjur Sistemleri yaz yada kış ısı yalıtımı sağlar. Kışları soğuk havayı keser, yazın ise güneşi engelleyerek serin bir ortam oluşturur.

Panjur sistemleri, kepenk sistemlerinden daha farklı lamellere (profil) sahiptir. Normal kepenkler çelik ve daha uzun profil yüksekliğine sahip olduğu için, sarım yaparken sesli olabilirler. Ama "Otomatik Panjur" uygulamaları alüminyum dolgulu (içi dolu) profillerden üretildiği için sarımları oldukça sessizdir.

Mevcut kullanımda olan bir panjur sisteminiz var ve zaman sonra rengini değiştirmek istiyorsunuz. Bu boyama işlemi sedece toz fırın boya ile yapılmalıdır. Asla sprey vb yöntemler ile panjurlarınızı boyamamalısınız. Renk değiştirme işlemleri için firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.