Lokasyon : Ostim OSB 1233 Cad. No:103 Y.Mahalle / Ankara
Bizi Arayın : +90 312 394 45 35

Seo Uzmanı

Otomatik Kapı Ankara

Seksiyonel Kapı Ankara

Otomatik Kapı Fiyatları

otomatik panjur

Otomatik Panjur

otomatik panjur

Neden Otomatik Panjur?

Otomatik panjur yapılarınız için önemli bir bileşendir. Bu yüzden yüksek standartları karşılamalıdır. Panjur uygulamaları yapınızı rüzgar, soğuk, sıcak ve gürültüden izole eder. En önemlisi mahremiyet korur ve hırsızlığa karşı güvenlik sağlar.

Bütün bu faydalarından dolayı, özellikle son zamanlarda otomatik panjur sistemleri daha çok ilgi görmektedir. Panjur sistemlerinde güvenlik ve enerji tasarrufu ön planda olduğu için, ürün seçimlerinizi tecrübeli ekipler ile yapmalısınız.

Otomatik Panjurların Öne Çıkan Özellikleri

Enerji Tasarrufu Sağlar

Panjur uygulamaları yaz mevsiminde serin iç mekan sağlarken, kışın ise Parkur Panjur sistemleri ısı yalıtımına katkı sağlar. Panjur, pencere uygulamalarında soğuk havalarda nerdeyse %50 ısı kaybını azaltır. Panjur profillerindeki izolasyon malzemeleri ile sürdürülebilir enerji verimliliği sağlanır.

Yapılara Estetik Katar

Yeni yapılan yapı inşaatlarında, tadilat esnasında ya da sonradan panjur dahil etmek istediğiniz de; geniş RAL renk kartelyası ile uyumlu renk kombinleri oluşturulabilirsiniz. Yapınıza artı estetik ve değer katar.

Güvenlik ve Konfor Sağlar

Hava koşulları ile birlikte izolasyon sağlaması, yanında hırsızlığa karşı yüksek koruma sağlar. Akıllı ev sistemlerine entegre edilebilir ve siz uzakta olsanız bile çalıştırabilirsiniz.

Otomatik Panjur Yapınıza Değer ve Fayda Sağlar! Firmamız uzun ömürlü, dayanıklı çözümler üretmektedir.

Parkur Otomasyon
monoblok panjur fiyatları

Panjur Çeşitleri

 • Dıştan Takma Panjur
 • Detay Panjur Sistemleri
 • Monoblok Panjur Sistemleri
 • Otomatik Panjur Avantajları Nelerdir?

 • Tam karartma ve meraklı gözlere karşı koruma
 • Isı yalıtımı
 • Hırsızlığa karşı geliştirilmiş koruma
 • Artırılmış ses yalıtımı
 • Dayanıklılık ve hava direnci
 • Ayrıca büyük pencere açıklıkları için uygundur
 • Otomatik Panjur Uygulamalarımız

  Otomatik Panjur ile ilgili Sorunuz mu Var?

  Otomatik yada manuel panjur fiyatları, öncelikle ölçülere, malzemeye ve eklenecek özelliklere göre değişiklik göstermektedir. 2023 Panjur Fiyatları; 200x200 ölçülere göre 4.000 TL'den başlamaktadır. Sitemizde belirtilen fiyatları KDV 18 dahil değildir.

  Kışın en büyük ısı yalıtımını bozan etkenlerden biri pencerelerdir. Yalıtım sağlamak için kalın perde gibi birçok yöntem denenmektedir. Ama panjur sistemi uygulanan bir pencere yüksek derece ısı yalıtımı sağlanmaktadır. Otomatik panjurların profilleri, içi dolgulu poliüretan malzemeden üretilmiştir. Dolayısıyla Panjur Sistemleri yaz yada kış ısı yalıtımı sağlar. Kışları soğuk havayı keser, yazın ise güneşi engelleyerek serin bir ortam oluşturur.

  Panjur sistemleri, kepenk sistemlerinden daha farklı lamellere (profil) sahiptir. Normal kepenkler çelik ve daha uzun profil yüksekliğine sahip olduğu için, sarım yaparken sesli olabilirler. Ama "Otomatik Panjur" uygulamaları alüminyum dolgulu (içi dolu) profillerden üretildiği için sarımları oldukça sessizdir.

  Mevcut kullanımda olan bir panjur sisteminiz var ve zaman sonra rengini değiştirmek istiyorsunuz. Bu boyama işlemi sedece toz fırın boya ile yapılmalıdır. Asla sprey vb yöntemler ile panjurlarınızı boyamamalısınız. Renk değiştirme işlemleri için firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.

  Seo

  Ankara Otomatik Kapı

  otomatik kapı fiyatları

  SASDOOR

  çayyolu kreş

  IREC Sertifikası