Lokasyon : Ostim OSB 1233 Cad. No:103 Y.Mahalle / Ankara
Bizi Arayın : +90 312 394 45 35

Seo Uzmanı

Otomatik Kapı Ankara

Seksiyonel Kapı Ankara

Otomatik Kapı Fiyatları

otomatik panjur

Otomatik Panjur Arızalarında Ne Yapılır?

otomatik panjur servisi ankara

Otomatik panjur sisteminiz, olağan bir şekilde çalışmıyorsa, üst üste çalıştırmayı denemeyin! Arızanın neden oluştuğunu, aşağıdaki tahminlere göre gözden geçirin.

Panjur aşırı soğuktan dolayı veya güçlü bir rüzgardan dolayı, hareket ettiği kılavuz raylardan çıkmış olabilir. Bu gibi durumu gözlemlediğiniz de asla tekrar çalıştırmayı denemeyin. Yetkili Parkur Panjur Servisi ile irtibata geçin. Bireysel müdahale ile oluşandan daha fazla zarar verebilirsiniz.

Elektrik voltajının dengesiz gelmesi durumunda panjur motoru zarar görmüş olabilir. Bireysel müdahale için yapabilecekleriniz; panjurun bağlı olduğu sigortayı kontrol edebilirsiniz. Atmış ise açarak tekrar denemelisiniz. Hala çalışmıyorsa sigortayı tekrar kapalı konuma getirerek; Yetkili Parkur Panjur Servisini aramalısınız.

Otomatik panjurların çalışmaması durumunda, komutları eğer kumanda ile veriyorsanız, kumanda pilini değişerek kontrol edebilirsiniz.

Otomatik panjur arıza veya tamir olmasına sebep olabilecek 3. taraf kaza durumlarında, direkt yetkili Parkur Panjur Servisi ile irtibata geçmelisiniz.

Otomatik Panjur Yapınıza Değer ve Fayda Sağlar! Firmamız uzun ömürlü, dayanıklı çözümler üretmektedir.

Parkur Otomasyon
parkur otomasyon panjur

Otomatik Panjur Uygulamalarımız

Otomatik Panjur ile ilgili Sorunuz mu Var?

Otomatik yada manuel panjur fiyatları, öncelikle ölçülere, malzemeye ve eklenecek özelliklere göre değişiklik göstermektedir. 2023 Panjur Fiyatları; 200x200 ölçülere göre 4.000 TL'den başlamaktadır. Sitemizde belirtilen fiyatları KDV 18 dahil değildir.

Kışın en büyük ısı yalıtımını bozan etkenlerden biri pencerelerdir. Yalıtım sağlamak için kalın perde gibi birçok yöntem denenmektedir. Ama panjur sistemi uygulanan bir pencere yüksek derece ısı yalıtımı sağlanmaktadır. Otomatik panjurların profilleri, içi dolgulu poliüretan malzemeden üretilmiştir. Dolayısıyla Panjur Sistemleri yaz yada kış ısı yalıtımı sağlar. Kışları soğuk havayı keser, yazın ise güneşi engelleyerek serin bir ortam oluşturur.

Panjur sistemleri, kepenk sistemlerinden daha farklı lamellere (profil) sahiptir. Normal kepenkler çelik ve daha uzun profil yüksekliğine sahip olduğu için, sarım yaparken sesli olabilirler. Ama "Otomatik Panjur" uygulamaları alüminyum dolgulu (içi dolu) profillerden üretildiği için sarımları oldukça sessizdir.

Mevcut kullanımda olan bir panjur sisteminiz var ve zaman sonra rengini değiştirmek istiyorsunuz. Bu boyama işlemi sedece toz fırın boya ile yapılmalıdır. Asla sprey vb yöntemler ile panjurlarınızı boyamamalısınız. Renk değiştirme işlemleri için firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.