Lokasyon : Ostim OSB 1233 Cad. No:103 Y.Mahalle / Ankara
Bizi Arayın : +90 312 394 45 35

Seo Uzmanı

Otomatik Kapı Ankara

Seksiyonel Kapı Ankara

Otomatik Kapı Fiyatları

otomatik panjur

Monoblok Panjur Sistemleri

monoblok panjur

Monoblok Panjur Ne Demek?

Monoblok panjur sistemleri binanın dış cephe estetiğini bozmadan, oluşacak kutu payı düşülerek yine lamel profillerden oluşan uygulamalardır.

Monoblok Panjurlar Nasıl Uygulanır?

Monoblok panjurlar PVC pencere ve kapı ile birlikte uygulanmaktadır. Yeni binalarda veya tadilatlarda pencere ve kapılara dahil edilebilmektedir. Monoblok panjur uygulaması pencere veya kapının aynı renginde uygulanır. Monoblok Panjur Sonradan Takılır mı? Uygulama cepheye değil pencereye uygulanır. Bu yüzden mevcut pencereler uygulanmaz. Ancak tadilat veya yeni yapılarda kullanılır. Tercih edilirken bu hususa dikkat etmek gerekir.

Monoblok Panjur Avantajları

 • İstenilen renk veya görünümde uygulanır. (Pencere rengine uyumlu)
 • Güneş ışığını keserek iç kısımda serinlik sağlar.
 • Monoblok panjur sayesinde pencere doğramalarınız artı ısı yalıtımı sağlar.
 • Dahili sineklik uygulaması eklenebilir, estetiği asla bozmaz.
 • Uzun ömürlü bir sistemdir.
 • Pencere açılımı yapmadan içerden manuel olarak açılabilmektedir.
 • Monoblok Panjur Fiyatları 2023

  Firmamıza ulaştıktan sonra ürünlerimizi ister demonte, isterseniz montajlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz ücretsiz keşif veya verdiğiniz ölçüler sonrasında, en iyi sistemi en uygun fiyatlarda sizlere sunmaktadır.

  Monoblok Panjur Fiyatları 4.000 TL'den Başlayan Fiyatlara sahiptir.

  Parkur Otomasyon
  monoblok panjur fiyatları

  Otomatik Panjur Uygulamalarımız

  Otomatik Panjur ile ilgili Sorunuz mu Var?

  Otomatik yada manuel panjur fiyatları, öncelikle ölçülere, malzemeye ve eklenecek özelliklere göre değişiklik göstermektedir. 2023 Panjur Fiyatları; 200x200 ölçülere göre 4.000 TL'den başlamaktadır. Sitemizde belirtilen fiyatları KDV 18 dahil değildir.

  Kışın en büyük ısı yalıtımını bozan etkenlerden biri pencerelerdir. Yalıtım sağlamak için kalın perde gibi birçok yöntem denenmektedir. Ama panjur sistemi uygulanan bir pencere yüksek derece ısı yalıtımı sağlanmaktadır. Otomatik panjurların profilleri, içi dolgulu poliüretan malzemeden üretilmiştir. Dolayısıyla Panjur Sistemleri yaz yada kış ısı yalıtımı sağlar. Kışları soğuk havayı keser, yazın ise güneşi engelleyerek serin bir ortam oluşturur.

  Panjur sistemleri, kepenk sistemlerinden daha farklı lamellere (profil) sahiptir. Normal kepenkler çelik ve daha uzun profil yüksekliğine sahip olduğu için, sarım yaparken sesli olabilirler. Ama "Otomatik Panjur" uygulamaları alüminyum dolgulu (içi dolu) profillerden üretildiği için sarımları oldukça sessizdir.

  Mevcut kullanımda olan bir panjur sisteminiz var ve zaman sonra rengini değiştirmek istiyorsunuz. Bu boyama işlemi sedece toz fırın boya ile yapılmalıdır. Asla sprey vb yöntemler ile panjurlarınızı boyamamalısınız. Renk değiştirme işlemleri için firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.