Lokasyon : Ostim OSB 1233 Cad. No:103 Y.Mahalle / Ankara
Bizi Arayın : +90 312 394 45 35

Seo Uzmanı

Otomatik Kapı Ankara

Seksiyonel Kapı Ankara

Otomatik Kapı Fiyatları

otomatik panjur

Otomatik Panjur Fiyatları 2023

otomatik panjur fiyatları 2023

Otomatik Panjur Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Otomatik panjur fiyatları genellik metrekare olarak hesaplanır. Örnek vermek gerekirse kullancağınız alanın en ve boy ölçümü ile alanın metrekaresi çıkartılır. Sonrasında kullanılacak meteryale göre birim fiyatı ile çarpılarak otomatik panjur fiyatı belirlenir.

Panjur Fiyatları 2023

Panjur fiyatları ürün seçeneğine, RAL kodu ile renk belirlenmesine ve ekstra eklenecek opsiyon bileşenlere göre fiyatlandırılır. 2023 Otomatik Panjur fiyatları aşağıdaki gibidir;

 • 100x150 cm Motorlu Panjur Fiyatları - 4.000 TL'den Başlar
 • 100x20 cm Motorlu Panjur Fiyatları - 4.850 TL'den Başlar
 • 150x150 cm Motorlu Panjur Fiyatları - 4.850 TL'den Başlar
 • 250x150 cm Motorlu Panjur Fiyatları - 6.400 TL'den Başlar
 • Net ölçü belirlendikten sonra, isteyebileceğiniz ekstra opsiyonlar ile net fiyatlandırma belirlenmektedir.

  Panjur Fiyatları Hesaplama

  Parkur otomasyon panjur sistemleri, modern ve konforlu yaşam alanları oluşturmak için kullanılır. Fiyatların hesaplanması, birkaç temel faktöre bağlıdır. İşte otomatik ve manuel panjur fiyatlarının nasıl hesaplandığına dair kullanıcı dostu bir açıklama:

  Otomatik Panjur Fiyatları Hesaplama

  Otomatik panjur sistemleri, motorlu mekanizmalar kullanarak panjurların açılıp kapanmasını sağlar. Otomatik panjur fiyatları hesaplanırken şu faktörler dikkate alınır:

 • Panjur malzemesi: Alüminyum, Çelik veya ahşap görünümlü gibi farklı malzemelerin maliyetleri değişiklik gösterir. Malzeme seçimi, toplam fiyata etki eder.
 • Motor tipi: Kablolu, uzaktan kumandalı veya akıllı motorlar gibi farklı motor tipleri mevcuttur. Her motor tipinin maliyeti farklıdır ve fiyatı etkiler.
 • Boyutlar: Panjurun boyutları (genişlik ve yükseklik), malzeme ve motor maliyetlerini etkiler. Daha büyük panjur sistemleri, daha yüksek maliyetlerle sonuçlanır.
 • Montaj ve işçilik: Profesyonel montaj ve işçilik maliyetleri, toplam fiyatın bir parçasıdır.
 • Ek aksesuarlar ve özellikler: Güneş ve rüzgar sensörleri, zamanlayıcılar veya akıllı ev entegrasyonu gibi ek özellikler ve aksesuarlar, fiyatı artırabilir.
 • Manuel Panjur Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

  Manuel panjur sistemleri, elle açılıp kapanan daha basit ve uygun maliyetli sistemlerdir. Manuel panjur fiyatlarını hesaplarken şu faktörler göz önünde bulundurulur:

  Panjur takılacak alanın yükseklik ve en ölçüsü alınır. Bu alan ölçüsü örnek olarak en 150 cm boy yüksekliği ise 250 cm olduğunda, bu alanın çarpımı 150 x 250 olarak hesaplandığında 3.7 metrekare çıkar. Bu m2 ölçüsünün birim manuel panjur fiyatı ile çarptığınzda, ortalama fiyatı bulabilirsiniz. Sitemizdeki whatsapp butonunu kullanarak, alan resmi çekip ve akabinde ne pencere iç ölçülerini yazarak, hızlıca montaj ve kdv dahil fiyat alabilirsiniz.

  Hızlı fiyat öğrenmek için iletişim kanallarımızdan. anında Balkon Panjur Fiyat Hesaplama, Motorlu Panjur Fiyat Hesaplama, PVC Panjur Fiyat Hesaplama, Alüminyum Panjur M2 Fiyatları ve Güncel Panjur Fiyat Listesine ulşabilirisniz.

  Otomatik Panjur Yapınıza Değer ve Fayda Sağlar! Firmamız uzun ömürlü, dayanıklı çözümler üretmektedir.

  Parkur Otomasyon
  parkur otomasyon panjur

  Otomatik Panjur Uygulamalarımız

  Otomatik Panjur ile ilgili Sorunuz mu Var?

  Otomatik yada manuel panjur fiyatları, öncelikle ölçülere, malzemeye ve eklenecek özelliklere göre değişiklik göstermektedir. 2023 Panjur Fiyatları; 200x200 ölçülere göre 4.000 TL'den başlamaktadır. Sitemizde belirtilen fiyatları KDV 18 dahil değildir.

  Kışın en büyük ısı yalıtımını bozan etkenlerden biri pencerelerdir. Yalıtım sağlamak için kalın perde gibi birçok yöntem denenmektedir. Ama panjur sistemi uygulanan bir pencere yüksek derece ısı yalıtımı sağlanmaktadır. Otomatik panjurların profilleri, içi dolgulu poliüretan malzemeden üretilmiştir. Dolayısıyla Panjur Sistemleri yaz yada kış ısı yalıtımı sağlar. Kışları soğuk havayı keser, yazın ise güneşi engelleyerek serin bir ortam oluşturur.

  Panjur sistemleri, kepenk sistemlerinden daha farklı lamellere (profil) sahiptir. Normal kepenkler çelik ve daha uzun profil yüksekliğine sahip olduğu için, sarım yaparken sesli olabilirler. Ama "Otomatik Panjur" uygulamaları alüminyum dolgulu (içi dolu) profillerden üretildiği için sarımları oldukça sessizdir.

  Mevcut kullanımda olan bir panjur sisteminiz var ve zaman sonra rengini değiştirmek istiyorsunuz. Bu boyama işlemi sedece toz fırın boya ile yapılmalıdır. Asla sprey vb yöntemler ile panjurlarınızı boyamamalısınız. Renk değiştirme işlemleri için firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.

  Seo

  Ankara Otomatik Kapı

  otomatik kapı fiyatları

  SASDOOR

  çayyolu kreş

  IREC Sertifikası